Döner Makinası

21 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Sıralama:
Görünüm:
  • 1
  • 2

Döner Ocağı Fiyatları ve Çeşitleri

Remta döner ocağı kültürümüzün vazgeçilmez lezzeti olan döner kebabı lezzetinin mimarı olarak işletmeler de en çok tercih edilen makinelerdir. Büyük küçük demeden her dönercinin tercihleri arasında yer alan döner makinesi modelleri üretim kapasitesine bağlı olarak alternatif çeşitler ile sunulmaktadır. Gazlı Döner Makinesi çeşitleri LPG Tüplü ve Doğalgazlı olarak alternatif kullanımlar için üretilmektedir. Bunun yanın da elektrikli döner ocakları da mevcuttur. Üretim hacmine bağlı olarak 10 kg dan 60 kg lara kadar kaldırabilen modeller ile tüm işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verilebilmektedir. Elektrikli döner ocakları modellerinde ısıya dayanıklı ve ısı geçirgen özel cam kullanılmaktadır. Bu sayede daha hijyenik ve temizlenmesi kolay uzun ömürlü cihazlar olarak dikkat çekmektedir. Alttan motorlu döner ocağı ve Üstten Motorlu Döner Ocağı olmak üzere döner şişinin çevirme sistemi ile pratik kullanımlar sağlanmaktadır.

Alttan Motorlu Döner Ocakları Fiyatları ve Modelleri

Alttan Motorlu Döner Ocağı modelleri alt kasası ve üst pişirme alanının bulunduğu 2 ayrı kasadan üretilmektedir. Diğer modellere göre daha özellikli ve ağır etleri taşıyabilme kapasitesi yüksektir. Alttan motorlu döner makinesi alt kasası motorun bulunduğu kısım olarak üretilmektedir. Aynı zaman da yağ tahliye çekmecesi bulunmaktadır. Etten süzülen atık yağ bu hazne de toplanır ve dilediğiniz zaman kolayca çıkartıp temizleyebilirsiniz. Döner şişinin destek gücü fazla olduğundan daha ağır et hacimlerinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla görebilmektedir. Raylı sistemi sayesinde etin radyanlara olan uzaklığı ayarlanabilmektedir. Dilediğiniz zaman yaklaştırıp uzaklaştırarak pratik kullanımlar hedeflenmektedir. Alttan Motorlu Döner Ocağı alt motorun bulunduğu alt kasa aynı zamanda döner tepsisi görevi görmektedir. Radyan ısıları ile ısınan kasa kestiğiniz dönerin muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Ayrı bir tepsiye ihtiyaç duymadan buradan rahatlıkla servisini hazırlayabilmektesiniz.

Üstten Motorlu Döner Ocağı Fiyatları ve Modelleri

Üstten Motorlu Döner Makinesi da yine çok tercih edilen modeller arasındadır. kapasite olarak biraz daha hafif kg ları desteklemektedir. Makine ağırlığı da daha hafif olarak dizayn edilmiş pratik bir makinedir. Dilediğiniz zaman döner şişini motordan çıkartarak da manuel kullanım sağlanabilmektedir. Seyyar kullanımlar için daha pratik kullanım avantajları sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken işletmenize en uygun Üstten Motorlu Döner Makinası modeli değerlendirip seçerek sipariş vermek olacaktır. Onlarca alternatif özelliğe sahip modeller ile doğru bir seçim yapmak sizin için en önemli unsur olacaktır. Yoğunluğunuza bağlı tüketim tipi motorlu motorsuz seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere en iyi Döner Ocağı modelleri ile hızlı ve güvenli alışveriş olanağı sunmaktayız.

En Son Görüntülenenler

Yakın zamanda görüntülenmiş bir öğeniz yok.