Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Elektrikli Tost Makinesi

Remta Elektrikli Tost Makinesi En Ucuz Modelleri Fiyatları

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Remta 8 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
750,00 TL
KDV Dahil 545,00 TL
%27,3
Remta 12 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
820,00 TL
KDV Dahil 599,00 TL
%27
Remta 16 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
900,00 TL
KDV Dahil 655,00 TL
%27,2
Remta 16 Dilim Lüx Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.045,00 TL
KDV Dahil 759,00 TL
%27,4
Remta 20 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.145,00 TL
KDV Dahil 835,00 TL
%27,1
Remta 20 Dilim Lüx Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.345,00 TL
KDV Dahil 999,00 TL
%25,7
Remta 20 Dilimlik Çift Kapaklı Yarı Oluklu Tost Makinesi
1.734,60 TL
KDV Dahil 1.261,42 TL
%27,3
Remta 30 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
2.200,00 TL
KDV Dahil 1.599,00 TL
%27,3
Bu kategoride toplam 8 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Elektrikli Tost Makinesi Remta Elektrikli Tost Makinesi Modelleri ve Fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla MutfaktanAl.com'da. Remta Elektrikli Tost Makinesi çeşitleri en ucuz Elektrikli Tost Makinesi ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel Elektrikli Tost Makineleri online hızlı satın alın.
 

Elektrikli Tost Makinesi | Remta Sanayi Tipi Elektrikli Tost Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Elektrikli tost makinesi ile yapılan öncelikli nefis tostlar gündelik hayatta hiç şüphesiz ki acıktığımız zaman en pratik ve en hızlı atıştırmalıkların mimarıdır. Sabah işe veya okula gitme telaşı için de yada akşam yine işten veya okuldan yorgun argın dönüldüğünde yine imdadımıza elektrikli tost makinesi modelleri yetişmekte ve bizlere nefis tostlar veya atıştırmalıkları en pratik şekil de hazırlamamıza olanak sağlamaktadır. Remta elektrikli tost makinesi kategorimiz de yer alan alternatif boylar da ki modellerimizi inceleyebilir eviniz veya işletmeniz için en uygun tost makinesini hızlı ve güvenli bir şekil de sipariş vermenin konforunu yaşayarak online alışverişin tadını çıkartıp ürününüzün kapınıza kadar gelmesinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Elektrikli Tost Makinesi Modelleri Fiyatları ve Çeşitleri

Elektrikli tost makinesi fiyatları ve modellerimizin kalın dayanıklı ve yapışmaz kalite de ki döküm yüzeyleri, kuvvetli rezistansları ile pişirme gücü ve aynı zamanda ızgara (gril )olarak da kullanabilme ayrıcalığı ile farklı boylar üretilen elektrikli tost makinesi modelleri arasında boylarına göre orantılı bir fiyat yapısı vardır. Remta Elektrikli tost makinası fiyatları siparişi vermeden önce gerek eviniz de gerek iş yeriniz de kullanma sıklığı, ve yoğunluğu baz alarak ihtiyacınıza en uygun olanı farklı boyutlar da ki tost makinası modellerimiz arasından seçebilirsiniz. Tüm modeller de yer alan yağ tahliye haznesi ile özellikle ızgara özelliği ile kullandığınız zaman pişirdiğiniz malzemenin yağının bu tahliye haznesinde toplanması ve pişirme işleminden sonra bu hazneyi çıkartarak kolayca temizleyebilmeniz gerek makinenizin temizliğini gerekse pişirme yaptığınız alanın temizliğini korumanız açısından büyük önem ve kolaylık yaratmaktadır. Elektrikli döküm tost makinesi modellerinin üst tablası oynar başlıklı olması ile pişirdiğiniz malzemenin kalınlığına göre kolaylıkla uyum sağlayabilmekte ve bu şekil de pişirdiğiniz malzemenin düzensiz ezilmesinin önüne geçilmektedir. Bu sayede pişirme kalitesi üst seviyeye çıkarken pişirdiğiniz malzemenin görsel kalitesi de bozulmamış ve şık bir sunum yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Profesyonel elektrikli tost makinesi modellerini farklı kılan bir diğer özelliği ise tost makinesi olarak kullanımın yanı sıra ızgara olarak da kullanılabiliyor olmasıdır. Dilediğiniz gibi ister sebze isterseniz de et, tavuk, sucuk veya balık gibi yiyeceklerin pişirmesini de hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmanıza olanak sağlan elektrikli ızgara tost makinesi modelleri olarak alternatif kullanım özelliğine sahiptirler. Tost makinelerinin bu gelişmiş özellikleri ve boyutları baz alınarak modeller arasında farklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Ürün kaliteleri ve kullanım çeşitliliği göz önünde bulundurularak en ucuz elektrikli tost makinesi modelleri üretimini Remta güvencesi ile kavuşmanız için Remta elektrikli tost makinesi modellerinden herhangi birini sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Elektrikli Tost Makinesi Nasıl Temizlenir ?

Remta elektrikli tost makinesi modelleri profesyonel döküm malzemeden üretildiğinden pişirme tablalarının çıkartılması mümkün değildir. Döküm malzeme ağır bir malzeme olduğundan diğer granit ve alüminyum yüzeyli basit tost makineleri gibi kilit sistemi ile çıkartılabilen yüzeyler olarak üretilememektedir. Ağır yüke dayanamayan kilit sistemleri veya bulaşık makinenize koyduğunuz ağır döküm yüzey zarar vererek çeşitli arızalara neden olabilmektedir.

Döküm sanayi tipi elektrikli tost makinesi modellerin de tost yaparken özellikle peyniri sosis, sucuk ve ekmek kırıntıları yağ ile karıştığı zaman çabuk kirlenmelere neden olmaktadır. Her pişirme işlemi sonrasında makinenin pişirme tablasında oluşan bu kırıntılar birikerek gerek görsel bir kirlilik oluşturmasının yanı sıra pişirme yaptığınız ekmek yüzeyine yapışarak gerek tadının bozulmasına gerekse görselliğin bozulmasına neden olmaktadır. Bu sebeple makinelerinin düzenli olarak temizlenmesi hem makine ömrünün uzamasına hem de pişirme kalitenizin düşmemesine olanak sağlayacaktır. Düzenli aralıklar ile uygun temizleme yöntemleri ile düzenli temizlenen elektrikli tost makineniz hem zaman içersinde telafisi olmayan arızalar vermesine hem de pişirdiğiniz ürün kalitesinin bozulmamasından dolayı müşteri kayıplarına uğramamanıza büyük etkisi olacaktır.

Elektrikli tost makinenizin temizlenme süreçlerin de özellikle tavsiye edilen temizlik yöntemlerinin dışına çıkılmaması çok önemlidir. Yanlış bir temizleme yöntemi karşınıza yine farklı sorunlar çıkmasına neden olabilir. Özellikle düzenli temizlenmeyen makineler de oluşan yağ tabakalarını temizlemek için kullanılan çeşitli kimyasal yapıda ki yağ çözücü maddeler bunların en başında gelmektedir. Bu kimyasal malzemeler Elektrikli tost makinesi yüzeylerin de deformasyon oluşmasına neden olurken hemde durulanması zor olduğundan yüzeye yapışan kimyasal kalıntılar sağlık açısından zararlı etkenler oluşturmaktadır. İyi durulanmamış bir pişirme yüzeyi ısı ve yağ ile karışarak pişirme yaptığınız malzemelerin üzerine yapışarak tüketicilerin zararlı bir tüketim yapmasına neden olabileceğiniz için dikkat edilmesi gereken çok önemli bir unsurdur.

Döküm elektrikli tost makinesi modellerinde en uygun temizlenme yöntemlerinden kısaca bahsedecek olursak; Öncelikle pişirdiğiniz malzemenin bıraktığı kalıntı durumuna göre farklılıklar gösterebilecek belli başlı temizlik yöntemlerinden kısaca bahsetmeye çalışacağız. Tost gibi belli bir pişirme işlemi yapıyorsanız yapmanız gereken yaptığınız tost pişirme işlemlerinin arasında özel tel fırçaları ile makine üzerinde kalan parçaların yüzeyden temizlenmesini sağlamanız çok önemlidir. Bu temizlik işlemi kalıntıların pişirme yüzeyinde kalmasını engelleyeceğinden sonrasında temizlenmesi çok daha zor bir işlem gerekmesini engelleyecektir.

Farklı pişirme işlemleri yapıyorsanız örneğin; tost, et, köfte, tavuk, sucuk gibi malzemeleri pişirmek için eğer ki tatların birbirine karışmasını istemediğiniz durumlar söz konusu ise makine yüzeyinde ki kalıntıları tel fırça ile aldıktan sonra makinenizin fişini çekin pişirme plakası ılıklaştığı zaman hafif nemli kalıntı bırakmayacak yoğunlukta ki bir sünger ile döküm pişirme yüzeyini silin ve sonrasında tekrar pişirme işlemi yapmadan önce ızgara yüzeyinin üzerinde bir miktar yağ eritin. Bu sayede farklı pişirme işlemlerinin farklı tatları birbirine geçmesini engellemiş olursunuz. Tüm bu işlemlerin yanı sıra döküm yüzeylerin korunmasında mutlaka dikkat etmeniz gereken 2 önemli unsur vardır. Bunlardan ilki döküm yüzey mutlaka ve mutlaka kuru bırakılmalıdır. Islak veya nemli olması döküm yüzeyin en büyük düşmanıdır. Paslanmalara neden olacaktır. İkinci önemli unsur ise özellikle uzun süre pişirme işlemi yapılmayacaksa döküm yüzeyini mutlaka sıvı yağ ile güzelce yağlayıp bırakın. Yağlı bırakmadığınız ve uzun süre kullanılmayan yüzeylerde de paslanmalar meydana gelecektir.

Elektrikli Tost Makinesi Alırken Nasıl Tercih Yapmalısınız

Remta elektrikli tost makinesi almadan önce kullanım alanınızı ve kullanım yoğunluğunuzu çok iyi tespit etmenizde büyük fayda vardır. Alacağınız makinenin çok büyük veya çok küçük olması işlerinizi işleyişini olumsuz yönde etkileyecektir. Özellikle profesyonel işletmeler için önerimiz en az 12 dilimlik elektrikli tost makinesinden başlayarak 16 dilimlik, 20 dilimlik ve 30 dilimlik olmak üzere boy boy gitmektedir. Ev tipi kullanıcılarımız içinse yine 8 dilimlik veya 12 dilimlik tost makinesi modellerimiz ideal ölçüler olarak sunabilmekteyiz.

Remta elektrikli tost makinesi tercihleriniz de özellikle tostun yanı sıra farklı pişirme işlemleri yapılacak ürünleri de tercih edebilirsiniz. Izgara olarak kullanabileceğiniz Remta elektrikli tost makinesi çeşitleri dilediğiniz yiyeceği en kaliteli şekilde pişirme işlemini yapacaktır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.