Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Portakal Sıkma Makinesi

Remta Portakal Narenciye Sıkacağı Modelleri ve Fiyatları

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Remta Kollu Portakal Sıkma Makinası Modelleri ve Fiyatları
475,00 TL
KDV Dahil 345,00 TL
%27,4
Remta Elegance Portakal Sıkma Makinesi Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.095,00 TL
KDV Dahil 729,00 TL
%33,4
Remta Lüks Portakal Sıkma Makinesi Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.315,00 TL
KDV Dahil 959,00 TL
%27,1
Katı Meyve Sıkacağı | Remta Katı Meyve Sıkacağı Makinesi Profesyonel Katı Meyve Sıkacağı Modelleri ve Fiyatları
6.215,00 TL
KDV Dahil 4.519,00 TL
%27,3
Bu kategoride toplam 4 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Remta Portakal Narenciye Sıkacağı Modelleri ve Fiyatları MutfaktanAl.com'da. Portakal Sıkacağı ve Narenciye sıkma makinesi almak için tıklayın!

Portakal Sıkma Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Hiç şüphesiz ki taze sıkılmış meyve suyu içmesini sevmeyen yoktur. Mevsimine göre Portakal, nar gibi narenciye gurubu taze sıkılmış meyve suyu içmek hem sağlık açısından hem de lezzet açısından vazgeçilmezdir. Siz de işletmeniz de müşterilerinize en pratik şekilde doğal meyve suyu sıkmak için Remta Portakal Narenciye Sıkacağı kullanmanız gerekmektedir. Yoğun işletmeler Narenciye sıkmak için elektrikli narenciye sıkacağı modellerini tercih ettikleri gibi daha az talep olan işletmeler ise kollu narenciye sıkacağı tercih etmektedir. Seri ve sık tüketim olan işletmeler de hızlı bir şekil de müşterilerinize cevap verebilmek için elektrikli portakal sıkma makinesi modelleri tam işletmenize uygun olarak üretilmiştir. Portakal sıkma makinesi çeşitlerini özellikle Meyve suyu barı gibi işletmelerin talep ettiği günde çok rahat kilolarca meyve suyu sıkabilmeleri mümkündür.

Görsel olarak 2 model sunduğumuz elegance ve lüx serisi elektrikli portakal sıkacağı modelleri arasında performans açısından hiçbir fark yoktur. Tek fark dış görünüşleridir. Sıktığınız meyve suyunu anında bardağa doldurup bekletmeden tap taze bir şekilde servis edersiniz. Herhangi bir hazne sistemi olmadığından meyve suyunun bekletilmeden ve vitamin değerleri kaybolmadan taze bir şekil de müşterilerinize sunmanız müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Profesyonel Narenciye Sıkacağı modelleri çift sıkma kafalı olarak sizlere ulaşmaktadır. Sanayi tipi portakal sıkacağı küçük ve büyük sıkma kafalarından büyük olan Portakal, greyfurt, nar gibi meyveleri sıkmak için küçük olan ise limon sıkmak için kullanılır.

Portakal Sıkacağı Nasıl Kullanılır?

Profesyonel portakal sıkacağı modelleri uzun süreli kullanımlara dayanıklı olarak özel olarak üretilmektedir. Güçlü motor yapıları ile sıkma işlemini kısa sürede gerçekleştiren Profesyonel Portakal Sıkacağı çeşitleri ev tipi ürünlere kıyasla çok çok daha performanslıdır. Sanayi tipi portakal sıkacağı koruyucu kaskı sayesinde sıkma işleminde etrafa meyve suyu sıçramasını engelleyen bir tasarımda üretilmektedir. Sanayi tipi portakal sıkma makinesi olmasına rağmen şık ve ergonomik tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz. Bu da çalışma alanınız da daha fazla yer kalmasına olanak sağlamaktadır. Profesyonel Greyfurt Sıkacağı ve Profesyonel Nar Sıkacağı olarak da kullanımı tercih edilen modellerin Çıkarılabilir parçaları rahatlıkla yıkanabilir böylelikle hijyenik kullanım olanağı sağlar. Günlük düşük hacimli meyve sıkımı yapan işletmeler Sanayi Tipi Endüstriyel Greyfurt Sıkacağı ve Sanayi Tipi Endüstriyel Nar Sıkacağı olarak kollu sıkacak modellerini de tercih etmektedir. Kol gücü ile çalışan elektrikli olmayan bu modeller daha az yoğunluğa sahip işletmelerin işini görmektedir.

Narenciye Sıkma Makinesi Ne İşe Yarar?

Remta Narenciye Sıkma Makinesi kullanımı oldukça basittir. İyice yıkanmış sıkacağınız meyveyi ortadan ikiye kesip sıkma kafasına bastırmanız yeterli olacaktır. Sıktığını meyvenin posası süzgeç haznesinde kalırken suyu direk ağızdan bardağa boşalarak servise hazır olacaktır. Bu kadar hızlı ve basit bir şekilde sıkım işlemini sonlandırabilirsiniz. Sıkacağınız narenciyenin boyuna göre başlık değiştirebilirsiniz. Hassas ve güçlü sıkma sistemi için fazla bir bastırma gücü gerektirmeden hızlıca sıkım işlemi sonlanacaktır. Narenciye sıkma makinesi iş yeriniz de müşterilerinize taze ve hızlı sıkılmış meyve suları sunmanıza imkan tanımaktadır. Özellikle katkı maddeleri ile dolu olan hazır meyve suyu tüketmek istemeyen müşterileriniz için sunabileceğiniz sağlıklı içeceklerdir. Hızlı bir şekilde Narenciye sıkma makinesi ile sıkım işlemini yaparak müşterilerinize bekletmeden servis yapabilirsiniz. Cafe Büfe Malzemeleri gibi profesyonel ekipmanlara ihtiyacınız var ise sitemizi ziyaret etmeden karar vermeyin.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.