Remta Bar Blender 2 Lt Elektrikli

Remta Bar Blender 2 Lt Elektrikli

1,379.00 1,750.00 KDV Dahil

-21%

Remta Bar Blender 2 Lt Elektrikli – BB01

Stok Kodu: BB01 Kategori:

Remta Bar Blender 2 lt | Buz Kırıcı Blender Modelleri Fiyatları

Teknik Özellikleri :
Ürün Kodu : BB01
Tüketim : Elektrikli
Renk: Çelik rengi
Kapasitesi: 2 lt
Makine Ağırlığı: 6 Kg
Makine Ölçüsü : 180 x 210 x 580 mm
Koli Ölçüsü : 360 x 570 x 250 mm
Makine Güç ve Voltaj : 1500 W


Genel Özellikleri:

– Asimetrik güçlü paslanmaz çelik bıçak sayesinde karıştırma, parçalama ve buz kırma işlemleri hızlı bir şekilde yapılır.
– Karıştırma ve parçalama işlemi sırasında malzemiyi kendine çekebilmek için özel dizayn edilmiş bıçaklar.
– Parçalama ve karıştırma gücü ayarlanabilme özelliği ile daha fonksiyonel kullanım.
– Sağlam gıdada kullanılan sert polikarbon özel haznelidir. Kolay temizlenebilir.
– Motor dönüşünü tamamlamadan kesinlikle hazneyi kaldırıp takmaya çalışmayın.
– Gelişmiş motor sistemi ile zorlu parçalama işlemleri ile kolaylıkla baş edebilir. Aşırı ısınmaya dayanıklıdır.
– Şehir elektriği (220 V) ile çalıştırılabilme özelliği
– Profesyonel kullanımlar için dizayn edilmiş yüksek performanslı üründür.
– Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilme özelliği ile hijyenik kullanım sağlayan paslanmaz çelik gövdelidir.
– CE belgelidir.
– 2 Yıl Garantilidir.

Remta Buz Kırıcı Blender modelleri polikarbon hazneden üretilmiş dayanıklı ve hijyen standartlarına uygun kolay temizlenebilir sökülen hazneli profesyonel mutfaklar için üretilen bir üründür. Remta Blender ice crusher olarak bilinen modelleri dilerseniz karıştırma dilerseniz parçalama işlemleri için mutfaklarınız da kullanabilirsiniz. Buz kırıcı olarak genellikle Bar Tipi Buz Kırıcı olarak kullanılan modeller otel veya barlar da müşterileriniz en hızlı içecek servisinizi yapmanızı kolaylaştıran bir üründür. Yaz kış demeden en çok talep edilen Sanayi Tipi Buz Kırıcı Modelleri işletmelerin işlerini kolaylaştıran profesyonel tip bir üründür. Yaz dönemlerinde en çok ihtiyaç duyulan buz tüketiminin yoğun olduğu işletmelerin en çok ihtiyacı olan Remta Buz Kırıcı modelleri işletmelerin müşterilerine en hızlı hizmeti sunmaları için mutfaklarında en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır.

Remta Bar Blender 2 Lt Elektrikli Modelleri

Buz Kırıcı Blender Modelleri Krom dayanıklı malzemeden üretilmiş güçlü motoru ile günlük 60 kg civarı kırma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz şekilde üretilmektedir. Elektrikli Buz Kırıcı Modelleri yaz dönemlerinde kampanyalı indirimli fiyatlar ile satışa sunulan ve büyük küçük tüm işletmelere hitap eden endüstriyel tip blender modellerimizdir. Buz Kırma Aleti siparişlerinizi sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Remta Bar Blender 2 Lt Elektrikli Fiyatları

Buz Kırıcı Blender Fiyatları her işletmenin büyük küçük demeden rahatlıkla satın alabileceği en ucuz Remta Blender Fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Buz Kırıcı Fiyatları profesyonel modeller arasında Remta güvencesi ve kalitesi ile bir çok işletme tarafından tercih edilen farklı hız güçlerinde ayarlanabilen 2 litrelik hazne kapasitesi ile her işletmenin mutfaklarında profesyonel çözümler sunmaktadır. Buz Kırıcı Blender Fiyatları paslanmaz çelik bıçakları ile hızlı ve gevenli bir şekilde parçalama ve kırma işlemini gerçekleştirebilen güçlü makinelerdir. 6 saat kesintisiz kullanıma uygun yoğun ve sürekli kullanım ihtiyacı duyacak işletmelerin bu özelliğinden dolayı en çok tercih ettiği Remta Buz Kırıcı Parçalayıcı modellerini sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli sipariş vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Sanayi Tipi Endüstriyel Buz Kırıcı Parçalayıcı Blender Fiyatları toptan ve perakende siparişleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.