Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sanayi Tipi Fritöz

Sanayi Tipi Fritöz | Remta Fritöz Modelleri ve Fiyatları

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
3 lt, 3 litre, fritöz, fritözler, remta fritöz, sanayi tipi fritöz, tekli, endüstriyel fritöz, profesyonel fritöz, patates kızartma makinesi, kızartma makinesi, elektrikli fritöz, fritöz makinesi, fritöz makinası, patates kızartma makinası, fiyatları
590,00 TL
429,00 TL
%27,3
5 lt, 5 litre, fritöz, fritözler, remta fritöz, sanayi tipi fritöz, tekli, endüstriyel fritöz, profesyonel fritöz, patates kızartma makinesi, kızartma makinesi, elektrikli fritöz, fritöz makinesi, fritöz makinası, patates kızartma makinası, fiyatları
695,00 TL
505,00 TL
%27,3
Remta 8 lt Fritöz Elektrikli | 8 lt Kızartma Makinesi Modelleri ve Fiyatları
820,00 TL
599,00 TL
%27
Remta Çiftli Fritöz 3+3 lt Elektrikli | 3+3 lt Kızartma Makinesi Modelleri ve Fiyatları
945,00 TL
689,00 TL
%27,1
Remta Çiftli Fritöz 5+5 lt Elektrikli | 5+5 lt Kızartma Makinesi Modelleri Fiyatları
1.070,00 TL
779,00 TL
%27,2
Remta Çiftli Fritöz 8+8 lt Elektrikli | 8+8 lt Kızartma Makinesi Modelleri ve Fiyatları
1.280,00 TL
935,00 TL
%27
Remta Patates Dinlendirme Makinesi 4 kg | Patates Dinlendiricisi Modelleri Fiyatları
1.430,00 TL
1.039,00 TL
%27,3
Remta Yağ Tahliye Musluklu Fritöz 10 lt Elektrikli | Kızartma Makinesi
1.470,00 TL
1.069,00 TL
%27,3
Remta gazlı fritöz patates kızartma makinesi Modelleri Fiyatları MutfaktanAl.com'da. 8 lt doğalgazlı lpg tüplü fritöz musluklu sipariş için tıklayın!
2.800,00 TL
2.039,00 TL
%27,2
Remta Çiftli Yağ Tahliye Musluklu Fritöz 10+10 lt Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
2.900,00 TL
2.115,00 TL
%27,1
Bu kategoride toplam 10 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Remta Fritözler modelleri ve fiyatları MutfaktanAl.com'da. Sanayi Tipi Fritöz çeşitlerini Endüstriyel Patates Kızartma Makinesi almak için tıklayın!

Patates kızartması kahvaltılardan tutunda akşam yemeklerine kadar tüm öğünlerin vazgeçilmez lezzetidir. Her öğünde farklı şekillerde alternatif garnetürler ile tüketilebilen büyük küçük herkesin sevdiği bir yiyecektir. Yada herhangi bir yemeğin yanına sebzelerinizi kızartıp çeşitli sunumlar yapmanıza da olanak sağlayan sanayi tipi fritöz modellerimizi kullanabilirsiniz.

Sanayi Tipi Fritöz Fiyatları Ve Modelleri

Sanayi Tipi Fritöz modellerimiz işletmenize uygun farklı kızartma kapasitelerinde farklı özellikler de ve modellerin özelliklerine göre değişen ekonomik fiyatları ile tercih edebilirsiniz. Sanayi Tipi Fritöz fiyatlarını belirleyen özelliklerin en başında tabi ki kızartma kapasitesi gelmektedir. Makinenizin hazne kapasitesi makine maaliyetini ve doğal olarak fiyatını belirlemektedir. Tekli Fritöz veya Çiftli Fritöz seçenekleri ile yoğun işletmelerin kapasitelerine göre alternatifler sunulmuştur. Remta fritöz çeşitleri küçük işletmeler için 3 lt fritöz den başlayıp 10 lt lik daha büyük işletmeler için uygun model alternatifleri vardır. Remta Fritöz fiyatlarını belirleyen diğer özellikler ise boyunların yanın da tekli veya çiftli olması bunun yanı sıra yağ tahliye musluklu veya musluksuz olması sıralanabilir.

Profesyonel Fritöz Nasıl Kullanılır?

Profesyonel Fritöz modellerinin sepet rezistans kafası ve yağ tankı çıkarılabilir olması kolay kullanım için en ideal özellikleridir. Makinenizin kolay temizlenmesine olanak tanıyan bu pratik kullanım çok daha hijyenik üretim yapabilmenize ve makine ömrünü uzatmanıza fırsat verir. Yapacağınız kızartma hacmine göre uygun miktarda yağ koymanız yeterli olacaktır. Fazla kullanacağınız yağ kızma aşamasında köpürerek makinenin etrafına sıçrama yapacaktır. Profesyonel Fritöz modellerimizin kapaklı olması daha güvenli bir kullanım olanağı tanımaktadır. Ayarlanabilir ısı göstergesi ile kızartma oranınıza göre yağ sıcaklığını dilediğiniz sıcaklık seviyesinde tutabilirsiniz. Dilediğiniz ayara getirdiğiniz Sanayi Tipi Fritöz termostat kontrolü sayesinde makinenizin sıcaklığını ayarladığınız derece de sabit tutmanıza olanak tanır. İstenilen sıcaklığa gelen yağ Kızartma Makinesi sepetinizin içine koyacağınız kızartma malzemelerinizi kolayca pişirme işlemine alabilirsiniz. Kızartma işleminin sonun da sepetin askı aparatına alınarak mevcut yağın süzmesi bekletilebilir. Tercihe göre kızarttığınız malzemeleri alacağınız kabın altına peçete sererek mevcut ekstra süzülecek yağı çekmesi sağlanabilir.

Endüstriyel Fritöz Alırken Nerelere Dikkat Edilmeli ?

Endüstriyel Fritöz alırken özellikle dikkat etmeniz gereken bazı hususların altını çizmek isteriz. Endüstriyel Fritöz tercihi yaparken diğer tüm ürünlerde olduğu gibi önceliğiniz işletmenizin kapasitesine en uygun Fritöz modelini seçebilmeniz olmalıdır. Kızartma kapasitesi size uygun kapasiteler de olmaması demek büyük oranda iş yükünüzü etkileyecek en önemli unsurlardan biridir. Küçük bir sanayi tipi fritöz tercih etmeniz pişirme hızınızı etkileyecek uygun süre de müşterilerinize hizmet sunamayacaksınız. Tam tersi çok büyük bir fritöz tercih ettiğiniz de de makinenizin tam kapasite çalıştıramayacağınızdan fazla tüketim meydana gelecektir. Çiftli Fritöz modellerinin alternatif kullanım avantajları vardır. Özellikle yoğun olmadığınız saatler de tek hazneyi kullanabilir yoğunluk arttıkça diğer hazneyi devreye alabilirsiniz. Yada Endüstriyel Fritöz bir haznesinde patates kızartırken diğer hazneyi farklı kızartma işlemleri için tercih edebilirsiniz. Böylelikle kızarttığınız malzemelerin kokuları birbirine sinmez ve lezzet kaybı yaşamayarak mutlu müşteriler elde edersiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi parçaların kolaylıkla çıkartılabilir olması temizlik açısından çok büyük önem taşımaktadır. Yine çok önemli bir konuya daha değinmemiz gerekirse o da garanti ve servis süreçleridir. Tercih edeceğiniz markanın servis garantisinin olması ve yeterli servis ağına sahip olması çok önemlidir. Aradığınız da karşınıza bir muhatap çıkıyor olması yaşayacağınız bir sorunda iş kaybınızın minimum seviye de olmasını sağlayacaktır.

Patates Kızartma Makinesi Nasıl temizlenir ?

Patates Kızartma Makinesi modellerimiz 4 ana parçadan oluşmaktadır. Fritöz sepeti, kızartma küveti, rezistans başlığı ve ana kasasıdır. Fritöz sepeti, kızartma küveti, rezistans başlığı özellikle bu 3 parça yağ ile birebir temas içinde olduğundan en çok ve en hızlı temizleme işlemine ihtiyaç duyar. Bu 3 parçanın da sökülebilir olması temizliği açısından büyük bir hız ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken tek parça rezistans başlığıdır. Bu parçanın yıkanmaması sadece silinmesini tavsiye ediyoruz. Çünkü başlık kısmında elektrik tertibatının yer alması yıkama işleminde su ile temas etmesi tehlikeli sonuçlar ortaya çıkartacaktır. Diğer parçaların yıkanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.