Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sanayi Tipi Izgara

Sanayi Tipi Izgara | Remta Izgara Modelleri ve Fiyatları

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Remta 30 cm Pleyt Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
550,00 TL
405,00 TL
%26,4
Remta 30 cm Pleyt Izgara Gazlı Modelleri ve Fiyatları
650,00 TL
475,00 TL
%26,9
Remta 30 cm Döküm Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
660,00 TL
485,00 TL
%26,5
Remta 30 cm Döküm Izgara Gazlı Modelleri ve Fiyatları
735,00 TL
535,00 TL
%27,2
Remta 50 cm Pleyt Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
825,00 TL
599,00 TL
%27,4
Remta 50 cm Pleyt Izgara Gazlı Modelleri ve Fiyatları
1.010,00 TL
735,00 TL
%27,2
Remta 50 cm Döküm Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.090,00 TL
795,00 TL
%27,1
Remta 50 cm Tam Oluk Döküm Izgara Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.090,00 TL
795,00 TL
%27,1
Remta 70 cm Pleyt Izgara Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.100,00 TL
799,00 TL
%27,4
Remta 50 cm Tam Oluklu Döküm Izgara Gazlı Modelleri Fiyatları
1.260,00 TL
919,00 TL
%27,1
Remta 50 cm Döküm Izgara Gazlı Modelleri ve Fiyatları
1.260,00 TL
919,00 TL
%27,1
Remta 70 cm Pleyt Izgara Gazlı Modelleri Fiyatları
1.325,00 TL
965,00 TL
%27,2
Remta 70 cm Döküm Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.450,00 TL
1.055,00 TL
%27,2
Remta 70 cm Tam Oluk Döküm Izgara Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.460,00 TL
1.065,00 TL
%27,1
Remta 70 cm Tam Düz Döküm Izgara Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.460,00 TL
1.065,00 TL
%27,1
Remta 70 cm Tam Oluklu Döküm Izgara Gazlı Modelleri Fiyatları
1.745,00 TL
1.269,00 TL
%27,3
Remta 70 cm Tam Düz Döküm Izgara Gazlı Modelleri ve Fiyatları
1.745,00 TL
1.269,00 TL
%27,3
Remta 70 cm Döküm Izgara Gazlı Modelleri ve Fiyatları
1.745,00 TL
1.269,00 TL
%27,3
Remta 100 cm Pleyt Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.825,00 TL
1.329,00 TL
%27,2
Remta Salamander Izgara Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.890,00 TL
1.375,00 TL
%27,2
Bu kategoride toplam 23 ürün listeleniyor.
Sanayi tipi ızgara Remta ızgara makinesi modelleri ve fiyatları MutfaktanAl.com'da. ızgara makinesi - pleyt ızgara ve döküm ızgara almak için tıkla.

Sanayi tipi Izgara Modelleri ve Fiyatları

Kültürümüzün eşsiz yapısı hiç şüphesiz ki mutfak kültürümüze de yansımıştır. Yemek kültürümüz bölge bölge çok geniş bir yapıya sahiptir. Özellikle etli yemekler büyük küçük demeden herkesin beğeni ile tükettiği yemek türleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Et yemekleri farklı sunum şekilleri ile ortaya çıkıyor olsa da bölge bölge farklı pişirme şekilleri ile de beğenilere sunulmaktadır. Konu lezzet olunca et yemeklerinizi işletmenizde en lezzetli, hijyenik ve hızlı bir şekilde müşterilerinize sunabilmeniz çok büyük önem taşımaktadır. Tam da bu aşama da Remta ızgara çeşitleri sanayi tipi ızgara arayışında olan müşterilerimizin taleplerini karşılamak için devreye girmektedir. İşletmenize en uygun sanayi tipi ızgara çeşitlerinden birini tercih ederek profesyonelliğinize profesyonellik katabilirsiniz.

Profesyonel Izgara Modelleri ve Fiyatları

Profesyonel ızgara modelleri kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Öncelikle farklı boy avantajları işletmenizin yoğunluğuna bağlı olarak taleplerinizde alternatif sunmaktadır. Küçük boy Profesyonel ızgara evler de de çok fazla tercih edilmektedir. Balkonunuz da veya bahçeniz de mangalın isi külü ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar ev tipi ızgara modellerimizden tercih etmektedirler. Gerek hafta sonu ızgara keyfi yapmak için gerekse gelen misafirlerine lezzetli yemekler sunmak için olsun ev tipi ızgara modelleri çok fazla talep görerek evinizde profesyonel ızgara ile nefis lezzetler sunabilmektesiniz. Profesyonel ızgara fiyatları ürün kalitesinden kesinlikle taviz vermeden en kaliteliyi en ekonomik fiyatlar ile sunabilme politikası ile geliştirilmiş, üretilmiş ve satışa sunulmuştur.

Endüstriyel Izgara Modelleri ve Fiyatları

Endüstriyel ızgara çeşitleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir demiştik bu konuyu biraz daha açmak gerekirse. Doğalgazlı, lpg tüplü veya elektrikli ızgara modelleri işletmeniz de tercih edebileceğiniz en uygun şartlar için sizlere sunulmaktadır. Doğalgaz bağlantısı olan işletmeler genellikle Doğalgazlı ızgara modellerini tercih etmektedirler. Doğalgaz veya elektrik bağlantısı olmayan seyyar kullanım için daha avantajlı olan Lpg Tüplü ızgara modelleri de bu tip kullanım alanları için elverişlidir. Elektrikli ızgaralar ise genel de gaz bağlantısı olmayan işletmelerin en çok rağbet gösterdiği ızgara modeller arasında yer almaktadır. Endüstriyel ızgara çeşitleri paslanmaz çelik kasalardan üretilmekte ve farklı pişirme yüzeyleri ile alternatif kullanım kolaylıkları sağlamaktadır. Endüstriyel ızgara modellerimizin hangisini tercih ederseniz edin gerek kullanımı gerekse temizliği açısından oldukça rahat ve pratik kullanım avantaşları sunacaktır. Endüstriyel ızgara fiyatları ürün kaliteleri baz alındığında ekonomik olarak sunulması müşterilerimizin daha çok ilgisini çekmektedir.

Izgara Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Izgara Makinesi çeşitleri hiç şüphe yoktur ki tercih ederken yoğun iş temponuzda işinizi hafiflete bilmek için tercih ettiğiniz ürünlerdir. Bu yoğun tempoda kullanımı zor, temizlenmezi eziyet gelecek Izgara Makinesi modelleri hiçbir işletmenin tercih etmeyeceği önemli hususlardır. Bu anlamda Remta ızgara makinesi modelleri tam da aradığınız özellikleri barındıran seri ve sık kullanımlara uygun pratik ürünlerdir. Tek yapmanız gereken tercih edeceğiniz Izgara Makinesi modeline doğru karar verebilmek olacaktır. Çünkü bu ürünler bir kere alınır ve uzun yıllar işletmenizde elinizin altında olacak işletmenizin bel kemiğidir. Yanlış bir kararla alınan bir ürün size boşuna para harcatarak kullanamayacağınız bir külfet oluşturur. Izgara makinesi çok küçük tercih edilmesi yoğunluğunuza cevap vermemesi siparişlerinizin yetişmemesi anlamına gelmekte ve bu durum da size müşteri kayıpları yaşatacağını önemle belirtmek isteriz. Tam tersi olarak tercih ettiğiniz ızgara makinası çok büyük olduğun da ise gereksiz yere size masraf oluşturacağını unutmamalısınız. bu anlamda karar verirken soru işaretlerinize cevap bulabilmek için müşteri temsilcilerimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Pleyt Izgara Modelleri ve Fiyatları

Pişirme yüzeylerine şöyle bir göz atıp değinecek olursak ızgara modelleri 2 farklı pişirme yüzeyi ile en çok talep gören modeller arasında yer almaktadır. Bunlardan ilki Pleyt Izgara modelleridir. Pleyt ızgara çeşitleri hammadde olarak çelik malzemeden üretilmiş yüzeyi pürüzsüz tamamen düzdür. İnce bir yapısı olduğundan hızlı ısınıp hızlı soğuması ile pratik kullanımlar için uygundur. Özellikle çok yoğun olmayan işletmeler sipariş geldiğinde makinesini açmayı tercih etiklerinde bu modelleri tercih etmeleri uygun olacaktır. Tüm ızgara modellerimizde olduğu gibi bunlarda da çıkarılabilir yağ tahliye kanalı ile kolay kullanım avantajı sunmaktadır. Temizlenmesi oldukça pratik özel spatulaları ile ızgara yüzeyinde ki kalıntıları temizlemeniz yeterli olacaktır. Her tülü et türünü veya sebzeyi pişirebilirsiniz. Remta Pleyt ızgara fiyatları daha ekonomik seri olarak maaliyetleri daha uygun olduğundan daha ucuz fiyatlar ile satışa çıkmaktadır.

Döküm Izgara Modelleri ve Fiyatları

Döküm ızgara çeşitleri daha profesyonel kullanımlar için tercih edilmektedir. Özellikle et pişirme de mühürleme izi oluşturabilmek için oluklu yapısı tercih edilmektedir. Döküm ızgara yüzeyi kalın malzemeden üretildiğinden ısınması uzun sürmekte ve buna bağlı olarak yine geç soğumaktadır. Yoğun kullanıma uygun sürekli çalışan işletmelerin tercih ettiği modeller arasındadır. Pişirme yüzeyleri tercihe göre farklılıklar göstermektedir. Tam düz, yarı oluklu ve oluklu modelleri yer almaktadır. Döküm ızgara temizlenmesi de pratiktir. Özel tel fırçaları ile temizlenmesi uygun görülmekte ve temizlenme tavsiyesi olarak müşterilere sunulmaktadır. Remta Döküm ızgara fiyatları döküm hammedesinin daha pahalı bir malzeme olmasından dolayı diğer ızgara modellerine göre fiyatları farklılık göstermektedir.

Set Üstü Izgara Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden farlı set üstü ızgara çeşitleri arasında isterseniz işletmeniz de isterseniz evinizin balkonunda veya bahçesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Set üstü ızgara modelleri ile dilediğiniz heryerde güvenli ve temiz pişirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun olarak tercih edeceğiniz Remta Set üstü ızgara modellerini hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş vermek için MutfaktanAl sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Set üstü ızgara fiyatları kullanım alanı ve tercih ettiğiniz modellere göre bütçenize ve işinize en uygun modeli tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.