Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tost Makineleri

Remta Tost Makineleri | Sanayi Tipi Tost Makinesi Modelleri Fiyatları

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Remta 8 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
750,00 TL
545,00 TL
%27,3
Remta 12 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
820,00 TL
599,00 TL
%27
Remta 16 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
900,00 TL
655,00 TL
%27,2
Remta 16 Dilim Lüx Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.045,00 TL
759,00 TL
%27,4
Remta 16 Dilim Tost Makinası Gazlı Modelleri ve Fiyatları
1.100,00 TL
799,00 TL
%27,4
Remta 20 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.145,00 TL
835,00 TL
%27,1
Remta 20 Dilim Tost Makinası Gazlı Modelleri ve Fiyatları
1.250,00 TL
915,00 TL
%26,8
Remta 20 Dilim Lüx Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
1.345,00 TL
999,00 TL
%25,7
Remta 20 Dilim Çift Kapaklı Tost Makinası Elektrikli Modelleri ve Fiyatları
1.470,00 TL
1.069,00 TL
%27,3
Remta 20 Dilimlik Çift Kapaklı Yarı Oluklu Tost Makinesi
1.734,60 TL
1.261,42 TL
%27,3
Remta 30 Dilim Tost Makinası Elektrikli Modelleri Fiyatları
2.200,00 TL
1.599,00 TL
%27,3
Bu kategoride toplam 11 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Tost Makinesi Fiyatları Ve Çeşitleri

Remta Tost makinesi çeşitleri kullanım alanları ve kullanım hacimleri olarak düşünüldüğünde farklılıklar göstermektedir. Boyutları, tüketim şekli, pişirme kalitesi gibi birbirinden farklı özellikler ile karşılaştırılabilmektedir. Kullnım alanı ve yoğunluk hacminize göre doğru boyutlar da ve hacim de bir ürün tercih etmeniz çok önemlidir. Bu şekil de düşünüldüğünde çok küçük veya çok büyük bir ürün tercih etmiş olmanız size bir çok konu da dezavantajlar oluşturacaktır. Özellikle işletmeniz de ki tost tüketim hacmini ve ilerleyen dönemler de artabilecek talep artışını çok iyi değerlendirerek karar verebilmeniz çok önemlidir. Bu tercihi yaparak sizin için en uygun bütçeli ürünü tespit edip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel tost makinası modellerin de olmazsa olmaz döküm yüzey pişirme kalitesinin en önemli unsurunu oluşturmaktadır.

Teflon yüzeyli ev tipi olarak bilinen tost makinelerine nazaran çok daha kaliteli pişirme özelliğine sahiptir. Ekmeğin bastırılıp bastırılmamasını ayarlayabilirsiniz. Grill özelliği ile de istenirse basit ızgara pişirme işlemlerinizi de kolaylıkla çözümleyebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli döküm tost makineleri ön taraflarında bulunan yağ tahliye kanalları ile kolayca sökülüp biriken kalıntılar temizlenebilmektedir. Diğer döküm tost makineleri gibi temizlenmesi oldukça pratiktir. Tek yapmanız gereken özel tel fırçaları ile yüzeyi temizlemeniz olacaktır. Tercihinize bağlı olarak farklı pişirme işlemleri olan ister sebze isterseniz tavuk, köfte gibi dilediğiniz yiyeceği pişirme işlemini hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmanız mümkündür.

Sanayi Tipi Tost Makinesi Nasıl Temizlenir?

Sanayi tipi tost makinası modellerinin tercih edilmeden önce ki en çok düşündüren konulardan birisi temizlenmesidir. Pratik bir temizlik sizin iş yükünüzü çok büyük oranda azaltacatır. Tost yapımı esnasında veya ızgara pişirme işlemleri sırasın da olsun oluşlan kalıntılar makinenizin kirlenmesine neden olmaktadır. Tost ekmeğinin kırıntıları peynir, sucuk, sosis gibi yiyeceklerin kalıntılarından dolayı kirlenmesi hızlı olacaktır. Buna bağlı olarak da temizlenmesi de kolay olmalı ve bir yiyeceğin tadı diğerine geçmemelidir. Bunun için yapmanız gereken ise çok basittir. Tost yapımı sırasında özel tel fırçaları ile döküm yüzeyin üzerinde ki kalıntıları yağ tahliye kanalına fırçalamanız yeterlidir.

Farklı bir pişirme işlemi yapacaksanız ve tatların birbirine geçmesini istemiyorsanız bunun için sanayi tipi tost makinesi döküm pişirme yüzeyi üzerinde bir miktar yağ eritmeniz yeterli olacaktır. En son pişirme işlemleri sonrasın da makine genel temizliğiniz içinse; pişirme yüzeyini fırçalayıp yağ tahliye kanalını çıkartıp temizlemeniz yeterli olacaktır. Makine kullanım esnasında tek dikkat etmeniz gereken düzenli temizliktir. Makineniz de oluşacak kalıntıların kuruyup tabakalaşması sonrasında temizliğinizi zorlaştıracak pişirme kalitenizi çok büyük oranda bozacaktır.

Endüstriyel Tost Makinesi Nasıl Olmalı?

Endüstriyel tost makinesi seçerken tek önceliğiniz ucuz olması olmamalıdır. Çünkü profesyonel kullanım için tercih ediyorsunuz ve bu üründen para kazanacaksınız. Uzun süreli işinizi görebilecek dayanıklı ve kaliteli bir ürün tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Kullanım alanınızı çok doğru bir şekil de tespit ederek pişireceğiniz ürünleri ve yoğunluğunuza bağlı bir tercih yapmanız gerekmektedir. Doğru ebatlar da bir Remta endüstriyel tost makinası tercihi yapmanız en önemli noktalardan biridir. Yoğun tüketimler için geniş pişirme plakalarına sahip bir ürün sizin için en doğru tercih olacaktır. Bu tercihi yaparken yine ticari amaçla kullanacağınızı ve ilerleyen dönemler de müşteri yoğunluğunuzun artmasını da göz önünde bulundurmalısınız. Pişirme esnasında veya tost yapımın da oluşacak yağ akıntılarının tahliye edildiği tahliye kanalının olması bu atıklarının toplanması ve temizlenmesi açısından işlerinizin pratikleşmesini sağlayacaktır.

Hangi tost makinası alınmalı?

Tost hiç şüphesiz ki gerek kahvaltı gerek ara öğünler de olsun basit atıştırmalık olarak büyük küçük herkesin sevdiği ve tercih ettiği bir yiyecektir. Bir çok konuda olduğu gibi tost da bir çok sunum çeşiti ile farklı içerikleri ile müşterilere sunulmaya başlanmıştır. Eskisi gibi kaşar peynirli veya karışık olarak bilinen kaşar sucuk ile yapılan tostlara artık bir çok çeşit daha eklendi ve eklenmeye de devam etmektedir. her nasıl Tost yapıyor hangi çeşitleri müşterinize sunuyor olursanız olun hiç şüphesiz ki kullandığınız malzemelerin lezzeti yanı sıra iyi bir tost makinası olacaktır. Hangi tost makinasını alacağınıza doğru karar verirken unutmamalısınız ki makineleriniz çok yoğun kullanımlar da dahi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte olmasıdır. Hergün uzun saatler çalışacak, birden fazla aynı anda tostlar yapabileceğiniz modeller tercih etmeniz gerekmektedir. Termostatlı ısı kontrol sistemli tost makinası modellerimiz de dilediğiniz pişirme sıcaklığında makinenizi hazır tutabilir ve ekonomik bir kullanım sağlarsınız.

Remta Tost Makineleri modelleri ve fiyatları MutfaktanAl.com'da. Sanayi Tipi Tost Makinesi çeşitleri inceleyip endüstriyel tost makinesi için tıklayın

Tost | Remta Tost Makinesi | Tost Makinesi | Sanayi Tipi Tost Makinesi | Endüstriyel Tost Makinesi | Profesyonel Tost Makinesi | Büfe Tipi Tost Makinası | Kantin Tipi Tost Makinası | Büyük Tost Makinası

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.