Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Waffle Makineleri

Remta Waffle Makineleri | Waffle Makinesi Modelleri Fiyatları

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Remta Yuvarlak Bubble Pankek Makinesi 25 li Modelleri Fiyatları
930,00 TL
679,00 TL
%27
Remta Kornet Makinesi | Kornet Külah Makinesi Modelleri ve Fiyatları
1.100,00 TL
799,00 TL
%27,4
Remta Kare Waffle Makinesi | Kare Waffle Makinası Modelleri ve Fiyatları
1.200,00 TL
875,00 TL
%27,1
Remta Yuvarlak Kapaklı Bubble Pankek Makinesi 25 li Modelleri ve Fiyatları
1.200,00 TL
875,00 TL
%27,1
Remta Çiçek Waffle Makinesi 21 cm Modelleri ve Fiyatları
1.320,00 TL
894,00 TL
%32,3
Remta Çiçek Waffle Makinesi 16cm Modelleri ve Fiyatları
1.320,00 TL
959,00 TL
%27,3
Remta Çubuk Waffle Makinesi 4 lü Modelleri ve Fiyatları
1.640,00 TL
1.195,00 TL
%27,1
Remta Çubuk Waffle Makinesi 6 lı Modelleri ve Fiyatları
1.700,00 TL
1.239,00 TL
%27,1
Remta Çiftli Yuvarlak Bubble Pankek Makinesi 50 li Modelleri ve Fiyatları
1.800,00 TL
1.309,00 TL
%27,3
Remta Çiftli Kare Waffle Makinesi Modelleri ve Fiyatları
2.200,00 TL
1.599,00 TL
%27,3
Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi 16 cm Modelleri ve Fiyatları
2.200,00 TL
1.599,00 TL
%27,3
Remta Çiftli Yuvarlak Kapaklı Bubble Pankek Makinesi 50 li Modelleri ve Fiyatları
2.200,00 TL
1.599,00 TL
%27,3
Remta Çiftli Çiçek Waffle Makinesi 21 cm Modelleri ve Fiyatları
2.520,00 TL
1.835,00 TL
%27,2
Bu kategoride toplam 13 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Remta Waffle Makineleri modelleri ve fiyatları MutfaktanAl.com'da. Sanayi Tipi Waffle Makinesi çeşitlerini Endüstriyel Waffle makinası için tıklayın!

Waffle ve Waffle Makinesi Nedir?

Waffle, tatlı sıvı özel hamur ile yapılan farklı desenler de pişirildikten sonra çeşitli çikolata tatlı sosları ve meyve parçaçıkları ile sunulan lezzetli bir üründür. Büyük, küçük, kadın erkek demeden herkesin beğeniyle tükettiği waffle çeşitleri artık günümüz de oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Desenlerine göre farklılık gösteren waffle makinesi modelleri kare, yonca (çiçek), çubuk waffle gibi türleri ile farklı sunum olanakları tanımaktadır. Genel de taze tüketilmesi tavsiye edilen Waffle ' lar damak zevkinize uygun çikolata çeşitlerinden dilediğinizi hamurun üzerine sürüp çeşitli meyve parçaları ile süsleyerek tüketilmektedir. Görsel olarak ve çalışma mantığı düşünüldüğün de Waffle tost makinesi olarak da bilinen ve aynı mantık ile çalışan makinelerdir.

Waffle Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan waffle makinesi modelleri az önce de belirttiğimiz gibi çalışma mantığı olarak tost makinesinden pek de farklı değildir. Burada ki en önemli olay hazırlayacağınız hamurdur. Lezzetli bir hamur ve yine üzerinde kullanacağınız çikolata ve meyve parçaçıklarının lezzeti kaliteli bir profesyonel waffle makinesi ile birleştiğinde ortaya harika lezzetler çıkmaktadır. Hamuru ideal derecede ve tam zamanın da pişirmeniz hamur kalitenizin çiğ veya çok kuru olmaması açısından çok önemlidir. Waffle yapma makinesinde hamuru pişirme yüzeyinde kabaracağından ideal miktarda kullanmanız gerekmektedir. Uygun miktarda döktüğünüz hamurunuz bir kaç dakika içinde kaparıp ideal pişme seviyesine ulaşacaktır. Pişirme yüzeyleri yapışmaz teflon kaplamadır. pişirdiğiniz hamurun yapışmaması için hamurunuzun yağ miktarının uygun olması makinenizin ideal sıcaklığa ulaşmış olmasına dikkat edilmelidir. Hamur yağ oranı yeterli değilse hamuru dökmeden önce pişirme yüzeyini biraz sıvı yağ ile yağlamınız faydalı olacaktır.

Sanayi Tipi Waffle Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Sanayi tipi waffle makinesi fiyatları ev tipi olarak bilinen makinelere oranla profesyonel cihazlar olduğu için daha yüksektir. Çünkü bu makineler çok sık kullanımlara 7/24 kesintisiz çalışmalara dayanabilecek yapıda olmalıdır. Bu da maaliyetlerin yükselmesine sebep olmaktadır. Sanayi tipi waffle makinesi fiyatları arasında en ucuz fiyatlı ve buna bağlı olarak en kaliteli üretim Remta Waffle Makinesi modellerindedir. Tamamı yerli üretim olan Remta Waffle Makinesi çeşitleri ithal ürünlere oranla maaliyetleri daha uygun kalitesi daha yüksektir. İşletmenizde müşterilerinize kesintisiz en iyi hizmeti sunabilmeniz için sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli waffle yapma makinesi çeşitleri üretilmektedir. Profesyonel waffle makinesi fiyatları yüzey şekilleri ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Boyutları, tekli veya çiftli waffle makineleri ile alternatif kullanım avantajları sunmaktadır.

Profesyonel Waffle Makinesi Nasıl Kullanılır?

Son dönemler de gittikte tutkunluğu artan waffle ister bir cafe olun isterseniz sadece waffle üreten bir işletme olun müşterilerinize en kaliteli ürünleri sunmak isteyeceksiniz. Basit yapımı ve hızlı sunumu göz dolduran renkli görünümü ile harika waffle çeşitlerini müşterilerinize sunmak için Remta Profesyonel Waffle Makinası modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işletmeniz için en uygun çeşitlerden istediğinizi MutfaktanAl ' dan sipariş vermek olacaktır. Öncelikle makinenizin temizliğine son derece önem vermeniz gerekmektedir. Tost makinesi ile aynı çalışma prensibine sahip Profesyonel Waffle Makinesi farkı hamur pişiriyor oluşunuzdur. Makine sıcaklığınız yeterli ısıya ulaştığında ve ideal hamurunuzu hazırladığınızda artık pişirme işlemine başlayabilirsiniz. Isı seviyesi hamur lezzetinizi doğrudan etkileyeceğinden ideal pişirme sıcaklığınızı hamur tarifinize göre bir kaç deneme yanılma yöntemi ile ayarlamanızda fayda vardır. Ortalama şu derece de kullanın demek yanıltıcı bir bilgi olacaktır. Yoğun olmayan işletmeler waffle makineleri açıp ısınmasını beklerken bir yandan içeriğinde kullanacakları malzemeleri hazırlayarak vakit kazanabilirler. Yoğun işletmeler de makineler sürekli çalıştığından böyle bir sürece ihtiyaç olmayacaktır.

Endüstriyel Waffle Makinesi Nasıl Temizlenir?

Endüstriyel waffle makinesi ile pişirme işlemini yapmak kadar temizliği de oldukça hızlı ve pratikdir. Tek dikkat etmeniz gereken düzenli demizliktir. Düzenli ve uygun şartlar da temizlenmeyen makineler de kalan hamur parçaları ileride temizlenmesi zorlaşacaktır. Temizlik aşamalarında kesinlikle metal veya sivri malzemeler kullanmamanız gerekiyor. Yüzeyi zarar gören Endüstriyel Waffle Makinesi önce pişirme kalitenizi sonrasında da makinenizin bozulmasına neden olacaktır. Waffle pişirme işleminden sonra kalan kırıntı hamur parçalarını ahşap bir maşa yardımıyla aldıktan sonra gerekirse nemli bir bez ile makineniz ılık iken silerek temizlemenizi öneriyoruz. Makinenizin yüzeyinde ki yağ miktarı artmış ise öncelikle kuru bir bezle yine makineniz ılıkken fazla yağı silmeniz daha uygun olacaktır. Kesinlikle waffle pişirme yüzeylerini aşındırıcı ağır kimyasal temizlik malzemelerinden uzak tutunuz. Bu malzemeler waffle makineleri makinenize zarar verdiği gibi arınması zor olacağından insan sağlığını tehdit eden durumlar ortaya çıkartacaktır. Olası bir hamur kuruyup tabakalaşma sorunu yaşarsanız bir miktar sirke döküm yarım saat kadar beklettikten sonra yumuşayan hamur kalıntılarını temizleyebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.